Czym wyróżniają się telebimy reklamowe?

Czym wyróżniają się telebimy reklamowe?

Efektowne nośniki LED to coraz częściej nieodzowny element wszelakich imprez masowych oraz eventów tematycznych. Ekrany można dostrzec także w przestrzeniach publicznych, m.in. w centrach handlowych lub na przystankach autobusowych. Szukasz gadżetu, który zachwyci zgromadzonych obserwatorów? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, kiedy warto zdecydować się na telebimy reklamowe.

Jakie są najważniejsze funkcjonalności telebimów reklamowych?

Nowoczesne ekrany LED to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi klientów – nośnik dynamicznie prezentuje wysokiej jakości obrazy i wideo, zachęcając do zakupu reklamowanego towaru i usług. Urządzenie sprawdzi się także jako oprawa imprez i eventów masowych. Na ekranie można umieścić wszelakie materiały, m.in. informacje organizacyjne lub dane kontaktowe sponsorów.

Nowoczesne telebimy reklamowe posiadają modułową konstrukcję – ekrany ważą niewiele, a ich całkowita grubość nie przekracza 8 centymetrów. Warto również dodać, że dostawcy oferują telebimy reklamowe w różnych wariantach. Dużym zainteresowaniem firm eventowych cieszą się nośniki o niestandardowych kształtach, m.in. okrągłe, gięte czy zaokrąglone.

Telebimy reklamowe prezentują obrazy o zachwycającej głębi kolorów

Dostawcy oferują obecnie innowacyjne nośniki, które bazują na technologii mini-LED. Ekrany prezentują materiały z jakością przewyższającą full HD. Co równie ważne, ramki pomiędzy poszczególnymi modułami urządzenia pozostają całkowicie niewidoczne dla odbiorcy.

Warto również dodać, że diody LED wyróżniają się ogromną jasnością, dzięki czemu prezentowany obraz będzie widoczny nawet w najbardziej nasłonecznionych pomieszczeniach.

Kiedy warto zainwestować w zewnętrzny telebim reklamowy?

Ekrany LED mogą zostać zamontowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Firma Flexvision to dostawca nowoczesnych rozwiązań audio-wideo, które doskonale sprawdzą się jako wielkopowierzchniowa reklama outdoorowa.

Nośniki cechują się długą żywotnością – ekrany są odporne na uszkodzenia mechaniczne i intensywne opady atmosferyczne. Co ważne, dostawca wyposaża instalację dodatkowo w automatyczne regulatory jasności, które pomogą dostosować moc świecenia urządzenia do bieżącej pory dnia.

Szukasz telebimu reklamowego, który efektownie oprawi Twoją imprezę? Sprawdź ofertę nośników LED od Flexvision

Nośniki reklamowe to obecnie jeden z niezbędnych gadżetów, obecny na każdym większym evencie. Firma Flexvision oferuje klientom wysokiej jakości urządzenia, które pozwolą Ci zaprezentować dowolne obrazy, filmy oraz animacje. Odwiedź stronę dostawcy – flexvision.pl, skontaktuj się z konsultantem i poznaj pełne funkcjonalności nowoczesnych telebimów reklamowych.

Dodaj komentarz