Kiedy warto się zdecydować na oprogramowanie dla firm? Poznaj zalety nowoczesnych systemów informatycznych

Kiedy warto się zdecydować na oprogramowanie dla firm? Poznaj zalety nowoczesnych systemów informatycznych

Specjalistyczne oprogramowanie dla firm to niezwykle przydatne rozwiązanie, na które decydują się w szczególności przedsiębiorstwa o rozbudowanej strukturze, zatrudniające dziesiątki i setki pracowników. Producenci oferują m.in. zaawansowane systemy ERP, CRM czy CMS, które pomagają w codziennych pracach organizacji. Coraz więcej przedsiębiorców stawia jednak na dedykowane programy, przynoszące także wsparcie w zakresie upowszechniania i kontroli dostępu do firmowych dokumentów. Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj kluczowe funkcjonalności oprogramowań wiodących polskich dostawców.

Nowoczesne oprogramowania dla firm pozwalają na optymalizację kosztów druku

Obecnie na rynku dostępne są zaawansowane systemy informatyczne dla firm, które umożliwiają zredukowanie kosztów wydruku nawet o 50%. Aplikacje zbierają niezbędne dane, które pozwalają na podjęcie odpowiednich działań optymalizujących poszczególne wydatki zespołu, m.in. dzięki przeniesieniu części danych do chmury.

Wdrożenie oprogramowania dla firm, które kontroluje codzienny proces druku, to doskonałe rozwiązanie dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Osoby uprawnione mają dostęp do funkcji, które umożliwiają im wgląd do kluczowych informacji na temat drukowanych dokumentów. Administrator uzyskuje dane na temat każdego wydruku i kopii oraz poniesionych w związku z nimi kosztów.

Jak zadbać o poufność drukowanych dokumentów z oprogramowaniem dla firm?

Przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się także na wdrożenie narzędzi, które zabezpieczają obieg dokumentów firmowych poprzez zarządzanie prawami dostępu do urządzeń. Aplikacja pomaga w ustalaniu kolejki wydruków oraz wykonywaniu kopiowania podążającego, tzw. Follow Me Printing.

Co równie ważne, oprogramowania dla firm pozwalają pracownikom na rozpoczęcie drukowania wyłącznie po uzyskaniu autoryzacji za pomocą specjalnej karty dostępowej lub osobistego kodu PIN. Warto dodać, że administrator może udzielić zatrudnionemu dostęp do konkretnych funkcjonalności sprzętu, uwzględniając m.in. pełnione przez niego stanowisko.

Czym wyróżnia się oprogramowanie dla organizatorów konferencji i targów?

Na specjalistyczne oprogramowania dla firm chętnie decydują się również ci przedsiębiorcy, którzy zajmują się organizowaniem eventów, targów i konferencji. System umożliwia uczestnikom spotkań wygodny dostęp do chmury, w której zamieszczane są dedykowane im materiały. To rozwiązanie pomaga organizatorom w ograniczeniu zbędnych wydatków, związanych m.in. z przygotowywaniem papierowych wersji dokumentów dla każdej z osób obecnych na szkoleniu. Brak papierowych wydruków sprzyja również działaniom proekologicznym.

Szukasz oprogramowania, które wesprze prace Twojego zespołu? Poznaj wybór specjalistycznych narzędzi dla firm od Euroimpex

Rynek informatyczny bogaty jest w zaawansowane aplikacje, umożliwiające przedsiębiorcom m.in. kontrolę kosztów wydruków, zarządzanie pracą zdalną zatrudnionych czy przechowywanie i transferowanie plików. Zastanawiasz się, które narzędzie najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej działalności? Odwiedź stronę internetową Euroimpex.pl i poznaj pełne funkcjonalności zaawansowanych oprogramowań dla firm.

Dodaj komentarz