Nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Warszawie – Wynajmij auto z BEEP.rent!

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Warszawie – Wynajmij auto z BEEP.rent!

Współczesne wypożyczanie samochodów coraz częściej zmierza ku rozwiązaniom dobrym dla środowiska i kieszeni przeciętnego Polaka. Dobrym przykładem jest warszawski oddział wypożyczalni samochodów BEEP.rent https://beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-warszawa/, który udostępnia auta niebędące częścią firmowej floty. Do kogo zatem należą wypożyczane samochody? I co jeszcze cechuje wypożyczalnię? Sprawdzamy!

Dlaczego BEEP.rent to nowoczesna i dobra wypożyczalnia samochodów?

Dzięki BEEP.rent rezerwacja i wynajem auta stają się prostsze. Spowodowane jest to brakiem wielu skomplikowanych formalności oraz brakiem konieczności osobistego ich dopełnienia w momencie odbioru auta. Wszystkie procedury odbywają się całkowicie online, a przy tym nie zajmują dużo czasu.

To proste: rezerwujesz i opłacasz samochód przez internet, a następnie zjawiasz się w wyznaczonym miejscu i czasie po jego odbiór. Co ważne zwrot samochodu nie musi nastąpić w tym samym miejscu, w którym zaczęto podróż. Wystarczy zwrócić je z pełnym bakiem w każdym dowolnym punkcie BEEP.rent. A akurat z wyborem nie ma problemu, ponieważ firma nieustannie się rozwija i dociera do kolejnych (małych i dużych) miast Polski. Możesz zatem jechać tylko w jedną stronę i nie martwić się niczym więcej.

Wypożyczenie samochodu od BEEP.rent – jakie obowiązują zasady?

Wypożyczanie samochodów od BEEP.rent cechują proste zasady, które można przyrównać do pożyczania auta od dobrego znajomego. Każdy wypożyczony samochód zostaje oddany z pełnym bakiem i z takim samym powinien zostać zwrócony. Oprócz tego opiekun BEEP.rent, u którego będziesz zwracał samochód, zwróci uwagę na stan techniczny i czystość pojazdu.

Jeśli zwrócisz samochód w gorszym stanie, niż go otrzymałeś wówczas kaucja, którą wniosłeś przed wynajmem, nie zostanie Ci zwrócona w całości. Potrącona kwota zostanie przekazana na tankowanie, czyszczenie auta lub naprawę tego, co zostało uszkodzone. Warto zatem przed oddaniem auta sprawdzić wszystkie te kwestie, dzięki temu otrzymasz zwrot całości kaucji wynoszącej zazwyczaj 500 zł.

Do kogo należą samochody z BEEP.rent, jeśli nie do firmowej floty?

Samochody z BEEP.rent to tak naprawdę własność różnych osób, które zdecydowały się zostać partnerami wypożyczalni. Najczęściej są to: osoby prywatne, przedsiębiorcy, czy firmy, które chcą udostępnić swoje auto, którego w danych dniach nie potrzebują.

Rozwiązanie jest korzystne dla każdej strony. Ty zyskujesz tani, praktyczny i wygodny środek transportu, który zwrócisz, gdzie chcesz. Z kolei właściciel auta dodatkowy zarobek. Taka forma wynajmu wpływa również korzystnie na miasto, ponieważ ogranicza liczbę samochodów wjeżdżających na jego teren oraz zwalnia zajęte miejsca parkingowe.

 

Źródło: BEEP.rent – coś więcej niż tylko wypożyczalnia samochodów

Dodaj komentarz