Co sprezentować gościom weselnym?

Co sprezentować gościom weselnym?

Organizując wesele zazwyczaj skupiamy się na wyglądzie sali, odpowiednim jedzeniu i wyjątkowym torcie, a zapominamy o szczegółach, które robią największą różnicę. To właśnie te drobne detale sprawiają, że Goście wspominają nasze wesele z uśmiechem na ustach. Jednymi z nich są drobne upominki dla zaproszonych, takie jak krówki ślubne, które zdecydowanie osłodzą przyjęcie. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Zaproszenia, które osładzają dzień

Zazwyczaj nadal wysyła się tradycyjne papierowe zaproszenia, które są już trochę nudne. Nasi Goście z pewnością otrzymują ich bardzo dużo w ciągu roku i kolejne nie będzie dla nich żadnym zaskoczeniem. Dlatego też warto pomyśleć nad czymś, to wyróżnienie nas z tłumu innych nowożeńców. Wysłanie naszym gościom słodkich upominków w ramach zaproszenia będzie zdecydowanie oryginalnym pomysłem, który zapadnie im w pamięć. Każdy lubi czasem zjeść coś słodkiego, a pyszne krówki nadal są ulubieńcami większości z nas. Jeśli zdecydujemy się na rezygnację z klasycznych zaproszeń i zastąpienie ich słodyczami, możemy mieć pewność, że nasze wesele będzie wspominane przez gości przez wiele lat. Warto zdecydować się tutaj na spersonalizowane słodycze, na przykład ze zdjęciem nowożeńców. Świetnie sprawdzą się tutaj fotografię z sesji narzeczeńskiej lub ślubnej, jeśli zrobiliśmy je nieco wcześniej, dzięki którym żaden z gości nie będzie miał wątpliwości co do rodzaju imprezy, na którą został zaproszony. Możemy też zdecydować się na prostszy wzór, na przykład z imionami nowożeńców. Wszystko zależy od tego, jaki będzie charakter naszego wesela i z czego słyną nowożeńcy. Na niektórych imprezach sprawdzi się też zabawny nadruk, szczególnie jeśli para młoda jest znana ze swojego poczucia humoru.

Słodkości dla małych i dużych

Słodycze lubi każdy, zarówno dzieci, jak i dorośli. Dlatego wybór krówek ślubnych będzie świetnym pomysłem na każdą imprezę. Dorośli będą mogli osłodzić sobie dzień częstując się takim pysznym przysmakiem, a dzieci z pewnością nie będą mogły oderwać się od tych słodkości. Co więcej, krówki można wykorzystać też w zabawach dla dzieci i dorosłych. Na każdym weselu odbywają się oczepiny, które polegają na organizacji przeróżnych gier dla gości. Zazwyczaj w ramach nagrody rozdaje się alkohol przycinek ale dlaczego nie mielibyśmy użyć również słodyczy? Możemy połączyć te dwa pomysły i przygotować unikalną paczkę dla zwycięzców różnych konkurencji. Krówki można wykorzystać też w zabawie z dziećmi, tworząc z nich nagrodę, którą można wygrać w konkursach. Maluchy bardzo często nudzą się na tego rodzaju imprezach, więc warto też zdecydować się na zatrudnienie animatora i poinformowanie go o tym, że słodycze mogą stanowić nagrodę dla zwycięzców konkursów. Wprowadzi to element rywalizacji, który zdecydowanie sprawi, że cała impreza będzie dla dzieci dużo ciekawsza. Możemy mieć pewność, że zarówno maluchy, jak i dorośli nie będą mogli przestać zajadać się pysznymi krówkami weselnymi! To doskonały prezent dla niemal każdego!

Dodaj komentarz