Trudności w prowadzeniu biznesu online

Trudności w prowadzeniu biznesu online

Największą trudność w biznesach online w szczególności dla osób początkujących są dwa czynniki : pieniądze i rekomendacja. Pierwszy czynnik nie zawsze jest jakimś problemem bo niektórzy mają swój własny kapitał początkowy i nie boją się go włożyć na procent składany z innej strony patrząc są również biznesy z tzw minimalnym wkładem np: 10$. Lecz rekomendacja…

Duża część nowych osób zaczynających w jakichkolwiek programach rekomendacyjnych, biznesach online czy nawet w inwestycjach z możliwością promowania i systemu prowizji, ma problemy ze znalezieniem ludzi do współpracy
Większość z tego typu możliwości zarobkowych posiada wynagrodzenia prowizyjne czyli za REKOMENDACJĘ

Początki są trudne i dobrze a nawet doskonale o tym wiem.

Brak cierpliwości , brak grupy docelowej no i największy problem, z którym się borykamy to : NIE WIEDZA ODBIORCÓW, do których próbujemy dotrzeć.

Odbijając lekko od tematu wspomnę :

Nie mylmy tego z głupotą ludzką czy debilizmem… Twoja frustracja do niczego dobrego nie doprowadzi.
Postaw się na miejscu danej osoby, która pierwszy raz w życiu słyszy o takich możliwościach . Jak Ty się czułaś/czułeś jak Tobie ktoś mówił o tym że możesz zarobić 120%-150% w kilka miesięcy ?
„Przecież to nie realne ! Banki dają 1,5-2% rocznie a Ty mi mówisz o 120% w kilka miesięcy!!”
Musisz zrozumieć odbiorcę, to jego nie wiedza prowadzi go do niezrozumienia Ciebie a Ty jesteś przewodnikiem, który powinien mu pokazać ten Świat.

Wracając do wątku…

Co zrobić w takie sytuacji gdy mamy ogrom wiedzy i aż pali nas od środka aby powiedzieć o tym komuś komu nie będziemy musieli rozbierać wszystkiego na części pierwsze ?

Warto jest wtedy poszukać: jak i gdzie zacząć polecanie i budowanie Swojej grupy odbiorców, nie działać pochopnie.

Łatwiej się przedstawia oferty klientom, którzy maja jakąkolwiek wiedzę na ten temat.

Idąc w tym kierunku myślę że znalazłem fajna odpowiedź w sieci na nurtujące mnie stwierdzenia choć myślę że nie jestem sam i Tobie również to nie dawało lub tez nie daje spokoju. Coś ciekawego, mianowicie jest to również program rekomendacyjny ( więc posiada prowizje) mimo tego myślę że ten post czytają osoby świadome. Jest to coś w podobie Social Media lub Portalu Ogłoszeniowego z możliwością stworzenia własnego profilu, gdzie znajdują się ludzie z CAŁEGO Świata polecający Swoje oferty biznesowe jak i SZUKAJĄCE współpracy w przeróżnych biznesach online i nie tylko. Osoby szukające zarobku i dające zarobić.

Dodaj komentarz