Mamy kawiarnię w domu. A na pewno możemy ją mieć!

Mamy kawiarnię w domu. A na pewno możemy ją mieć!

Przeminęły już czasy, kiedy dobrej jakości kawą mogliśmy cieszyć się jedynie w najlepszych i najdroższych restauracjach. Aktualna oferta ekspresów do kawy pozwala nam sprowadzić sprzęt z kawiarni do własnego mieszkania lub biura. Jednak niezależnie od tego, czy posiadamy urządzenie za tysiąc czy sto tysięcy złotych, podstawą zawsze będzie najlepszej jakości ziarno kawy. Dlatego wybierz lokalną palarnię i ciesz się tym smakiem już dziś; dobra kawa Kraków? Jak najbardziej!

Co decyduje o smaku kawy?

Wśród miłośników kawy coraz rzadziej słyszy się jedynie określenia ,,Arabica” i ,,Robusta”. Chcąc wypić ten napój w kawiarni, dowiemy się raczej, że lokal oferuje w tym dniu np. Brazylię, Kolumbię lub Kenię. Co to znaczy?

Ziarna kawy kryją w sobie inny smak w zależności od regionu, z którego pochodzą. Rośliny przywiezione z Brazylii kojarzą się przeważnie z delikatnymi i słodkimi nutami, takimi jak czekolada i orzech. Niektórzy wolą napary o większej kwasowości i owocowych nutach. Te osoby najczęściej wybierają odmiany pochodzące z krajów afrykańskich.

Każda dobra palarnia kawy ma w swojej ofercie ziarna z wielu regionów, co pozwala jej trafić w gusta poszczególnych klientów. Nie inaczej jest w przypadku palarni MixCoffee, położonej na terenie Krakowa. Wśród jej produktów znajdziemy kawy z całego świata. Dlatego na hasło: ,,kawa Kraków” wielu osobom na myśl przychodzi właśnie to miejsce.

Kawa Kraków, czyli zalety lokalnych palarni

Palarnie kawy są otwarte na każdy rodzaj klienta. Dlatego oferują m.in.:

  • współpracę biznesową, polegającą najczęściej na dostarczaniu ziaren kawy do wybranego lokalu gastronomicznego
  • przynajmniej jeden rodzaj trudno dostępnej kawy (w przypadku krakowskiej palarni są to odmiany pochodzące z Papui-Nowej Gwinei), co wyróżnia je na rynku
  • sklep stacjonarny w wybranym mieście
  • własny sklep internetowy, w którym każdy może zakupić wybrane produkty – nie tylko kawę, ale także akcesoria takie jak kawiarki czy dzbanki do spieniania mleka
  • cykliczne warsztaty kawowe o różnorodnej tematyce
  • serwisowanie sprzętu.

Wszystkie wymienione udogodnienia oferuje swoim klientom palarnia MixCoffee. To sprawia, że jeśli spróbowaliście w Krakowie kawy pochodzącej właśnie z tego miejsca, bez problemu możecie nie tylko zamówić ją do własnego domu czy biura, ale także podjąć biznesową współpracę. 

Jeśli prowadzicie kawiarnię i zależy wam na jakościowych produktach, warto podjąć współpracę ze sprawdzoną palarnią. W Polsce rośnie bowiem nie tylko dostęp do dobrego sprzętu i ziaren kawy, ale także wiedza o niej samej. Świadomi konsumenci z pewnością zasypią was pytaniami – bądźcie pewni, że udzielicie im satysfakcjonujących odpowiedzi.

Dodaj komentarz